Mēs iesakām

 • Restorāns Esplanāde Rīgas centrā

  Restorāns Esplanāde Rīgas centrā

  Restorāns Esplanāde no citiem Rīgas restorāniem atšķiras ar bagātīgajām brokastu, pusdienu un vakariņu bufetēm, kas darbojas pēc principa - „Ēd cik daudz un ko vien vēlies!”. Restorāns Esplanāde atrodas Rīgā, pašā pilsētas centrā- viesnīcas Radisson Blu Hotel Latvija pirmajā stāvā laipni gaidīs gan viesus no tālienes, gan vietējos iedzīvotājus.

  No restorāna paveras brīnišķīgs skats uz Esplanādes parku, un šī ir viena no tām vietām Rīgā, kur Jūs variet nobaudīt vakariņas gleznainā ziemas dārzā. Restorāns ir sadalīts vairākos sektoros, tādējādi šeit ērti maltīti bauda gan lielas, gan mazas cilvēku kompānijas, kā arī ģimenes, kuru jaunākajām atvasēm ir iespēja paspēlēties „bērnu istabā”.

  Restorāns īpaši lepojas ar pusdienu un vakariņu bufetēm, kas ir vienas no labākajām visā Rīgā un būs perfekta izvēle tiem, kas vēlas baudīt gardus ēdienus iespējami īsākā laikā. Restorāns piedāvā plašu zupu, salātu, pamatēdienu klāstu, svaigi ceptu maizi un burvīgus, pašu gatavotus desertus. Tagad vairs nebūs jālauza galva par cenu, jo maksājot vienu cenu, būs pieejami visi ēdieni. Ēd cik vēlies! Pusdienu bufete par EUR 11.00 vai vakariņu bufete – EUR 20.00; Bērniem līdz 12 gadiem bufete par puscenu.

  Vakaros restorāna Esplanāde viesi var nobaudīt ēdienus arī no starptautiskās à la carte ēdienkartes, ko papildina gardi, no vietējiem sezonas produktiem gatavoti ēdieni.

  Apmeklēt restorāna Esplanāde mājas lapu

 • D'vine bārs Rīgas centrā

  D'vine bārs Rīgas centrā

  D’vine bārs ir pirmais vīna bārs Rīgā. Lai gan nosaukumā akcents likts uz vīnu, nav tā, ka tikai vīns vien šeit ir pieejams, jo laika gaitā D’vine ir izveidojies par bāru-restorānu, kuru ir iecienījuši gan vīna, gan izsmalcinātu ēdienu baudītāji.
  Stikla sienas rotaļīgā kombinācijā ar metālu ir modernā bāra interjera pamatā un to visu atsvaidzina mainīgs krāsu apgaismojums. Eleganti un skaisti. Atmosfēra - kosmopolītiska. Sēžot pie loga, rodas sajūta, ka esi līmeni augstāk par visu, kas notiek ārpusē. Garām steidz cilvēki, ripo auto, bet Jūs mierīgi sēžat pie glāzes vīna un to visu vērojat. Vakaros bārs tiek izgaismots neona gaismās, padarot to pievilcīgāku ne tikai tiem, kas sēž iekšā, bet arī tiem, kas iet garām.
  D’vine bārs regulāri maina ēdienkarti un papildina savu vīnu klāstu, līdz ar to dzērienu un ēdienu izvēle vienmēr ir daudzveidīga un radoša.
  „Ēd tapas, cik daudz vien vēlies!” ir kļuvusi par devīzi tapu vakaru bufetei, kas jau kā tradīcija tiek rīkota regulāri. Vienu vai divas reizes mēnesī, piektdienu vakaros D’vine bārs ielūdz Jūs izbaudīt gardu tapu bufeti, labus vīnus un lielisku atmosfēru. Šajos vakaros Jūs varēsiet nobaudīt iecienītākās tapas, kā arī D’vine pavāru komanda katru reizi rūpējas, lai pārsteigtu viesus ar jaunām tapu idejām.
  Par visiem D’vine bāra pasākumiem un dienas pusdienu piedāvājumu Jūs varat uzzināt pirmais, apmeklējot D’vine bāra mājas lapu vai sekojot bāram facebook.com.

  Apmeklēt D'vine bāra mājas lapu

 • Skyline bārs Rīgas centrā

  Skyline bārs Rīgas centrā

  Pilsētnieciskais un modernais Skyline bārs, kas atrodas viesnīcas Radisson Blu Hotel Latvija 26. stāvā, ir labākā vieta Rīgā saulrieta vērošanai. Šeit Jūs varēsiet baudīt lielisku atmosfēru, plašu kokteiļu klāstu, gardus ēdienus, labu mūziku un brīnišķīgāko skatu pilsētā. Skyline bārs ir tikšanās vieta, kuru iecienījuši gan vietējie iedzīvotāji, gan arī Rīgas viesi. Nedēļas nogalēs populārākie pilsētas DJ Skyline bārā spēlē jaunāko un aktuālāko deju mūziku Skyline bāra dzērienkartē ir vairāk kā 100 dažādu kokteiļu un dzērienu ikvienai gaumei. Dažādi Klasiskie Tropiskie, Latino un Vietējie kokteiļi, un šoti pieejami sākot no EUR 3.85. Bāra ēdienkarte piedāvā plašu uzkodu klāstu, dažādus salātus un sviestmaizes.

  Apmeklējot Rīgu, Jums noteikti jāapmeklē arī Skyline bārs – iespējams labākais bārs pilsētā!

  Apmeklēt Skyline bāra mājas lapu

 • Restorāns Piramīda Rīgas centrā

  Restorāns Piramīda Rīgas centrā

  Nobaudiet īstu gardēža cienīgu maltīti šajā Rīgas elegantajā restorānā. Izmantojot jaunu pieeju ēdienu pagatavošanai, restorāna šefpavārs radoši izceļ ēdiena galvenās nianses, tādejādi, radot jaunas, vēl nepieredzētas garšas kombinācijas. Iegriezieties šajā Rīgas restorānā un nobaudiet augstākās kvalitātes virtuvi savienojumā ar īpašu apkalpošanu un individuālu attieksmi. Restorānu Piramīda jau vairākus gadus var pieskaitīt pie Rīgas elites klases restorāniem Restorāna interjers no ārpuses atgādina stikla piramīdu, savukārt iekštelpas veidotas ievērojot klasiski elegantu stilu, bet tanī pat laikā saglabājot mājīguma sajūtu, ko papildina mīkstās mēbeles, paklāji siltos toņos un galda lampas. Restorāna a’ la carte piedāvājums veidots, izvēloties produktus pēc sezonas aktualitātēm. Darba dienās piedāvājumā speciālo pusdienu piedāvājumu – EUR 10.00 par diviem ēdieniem un EUR 13.00 par trīs ēdieniem.

  Restorāns Piramīda augstu novērtēts tā smalkās gaisotnes, lieliskās kulinārijas un daudzu gadu garumā saglabātās kvalitātes dēļ. Gada siltajos mēnešos mūsu viesiem piedāvājam ieturēt maltīti vai baudīt atspirdzinošu dzērienu skaisti iekārtotā restorāna vasaras terasē.

  Apmeklēt restorāna Piramīda mājas lapu

 • ESPA Rīga

  ESPA Rīga

  ESPA Rīga ir moderns pieczvaigžņu SPA komplekss pašā pilsētas sirdī ar izsmalcinātu interjeru un dizainu un atrodas blakus viesnīcai Radisson Blu Hotel Latvija. SPA ir izvietots sešos stāvos un unikāli pielāgots, lai sniegtu patiesi brīnišķīgu relaksāciju katram SPA viesim. ESPA Rīga piedāvā arī Fitnesa studijas, manikīra un pedikīra pakalpojumus, kā arī nobaudīt veselīgu maltīti Spa Cafe. Visas ESPA procedūras ir veidotas, apvienojot labākās senās un modernās dziedniecības un relaksācijas tehnikas no visas pasaules. Lieliska atpūta Jums palīdzēs atbrīvoties no ikdienas stresa un atjaunot enerģiju. ESPA Rīga – Tavs labsajūtas rituāls!

  Apmeklējiet ESPA Rīga mājas lapu

 • Radisson Blu Hotels - lieliskas augstākās klases viesnīcas

  Radisson Blu Hotels - lieliskas augstākās klases viesnīcas

  „Radisson Blu Hotels & Resorts” ir lielākais augstas klases viesnīcu zīmols Eiropā, un tā viesnīcas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā. Pašlaik vairāk nekā 300 viesnīcas jau darbojas vai tiek celtas.

  „Radisson Blu” unikālās apkalpošanas koncepcijas ir „Jā, es varu!” un „100% viesu apmierinātības garantija”.

  Apmeklēt Radisson Blu mājas lapu

 • Park Inn

  Park Inn

  „Park Inn” ir strauji augošs, jauns un novatorisks vidusmēra tirgus viesnīcas zīmols, kas lepojas ar tā spēju „pārvaldīt un sniegt visnepieciešamākos pakalpojumus”, nodrošinot ļoti izdevīgus viesnīcu piedāvājumus savas klases ietvaros. Istabiņas ir funkcionālas, komfortablas, praktiskas un, pats svarīgākais, tīras un pienācīgi uzkoptas. No ierašanās brīža līdz pat aizbraukšanai uzturēšanās "Park Inn" būs draudzīga, efektīva, vienkārša un nesarežģīta.

  Apmeklēt Park Inn mājas lapu

© 2013 All rights reserved